Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 1524 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" 2004 жылғы 31 наурыздағы N 1327  Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы Республика Президенті Әкімшілігінің штат кестесін бекітсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігімен бірлесіп он күн мерзімде Мемлекет басшысының қарауына бұрын шығарылған актілерді осы Жарлыққа сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасы Президенті актілерінің жобаларын енгізсін.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 4 наурыздағы
N 1524 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің
ҚҰРЫЛЫМЫ
Президент Әкімшілігінің Басшысы
Президент Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары мен
орынбасарлары
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
Президент көмекшілері
Президент Кеңсесі
Президент кеңесшілері
Ақпараттық-талдау орталығы
Жалпы бөлім
Мемлекеттік бақылау және ұйымдастыру жұмысы бөлімі
Заңнама және құқықтық сараптау бөлімі
Кадр саясаты бөлімі
Құқық қорғау мен сот жүйелері мәселелері бөлімі
Мемлекеттік құпияларды қорғау және ақпараттандыру бөлімі
Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімі
Қаржы, бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімі
Президенттің Парламенттегі өкілдігі
Президенттің Баспасөз қызметі
Президент Протоколы
Қазақстан халықтары Ассамблеясының хатшылығы
Мемлекеттік хатшының хатшылығы
Президент Әкімшілігі Басшысының хатшылығы
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшылығы
Ахуалдық орталық
Әлеуметтік-саяси бөлім
Президенттің "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкілі
Сыртқы саясат орталығы
Жүйелі зерттеулер орталығы

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 1524
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 1327 "О  штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
структуру Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденную названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан утвердить штатное расписание Администрации Президента Республики.
3. Правительству Республики Казахстан совместно с Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы в десятидневный срок внести на рассмотрение Главе государства проекты актов Президента Республики Казахстан с целью приведения ранее изданных актов в  соответствие с настоящим Указом.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 4 марта 2005 года N 1524
СТРУКТУРА
Администрации Президента Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента
Первый заместитель и заместители Руководителя Администрации Президента
Секретарь Совета Безопасности
Помощники Президента
Канцелярия Президента
Советники Президента
Информационно-аналитический центр
Общий отдел
Отдел государственного контроля и организационной работы
Отдел законодательства и правовой экспертизы
Отдел кадровой политики
Отдел по вопросам правоохранительной и судебной систем
Отдел по защите государственных секретов и информатизации
Отдел социально-экономического анализа
Отдел финансов, бухгалтерского учета и отчетности
Представительство Президента в Парламенте
Пресс-служба Президента
Протокол Президента
Секретариат Ассамблеи народов Казахстана
Секретариат Государственного секретаря
Секретариат Руководителя Администрации Президента
Секретариат Совета Безопасности
Ситуационный центр
Социально-политический отдел
Специальный представитель Президента на космодроме "Байконур"
Центр внешней политики
Центр системных исследований