Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 24 наурыздағы N 1530 Жарлығы. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 22, 270-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "2007" деген цифрлар "2010" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде 1-тармақтағы "1052,6" деген цифрлар "1566,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге арналған жоспарға осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Жарлық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 645
Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2005 года N 1530. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана - новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 270) следующие изменения:
в пункте 1 цифры "2007" заменить цифрами "2010";
в Положении о специальной экономической зоне "Астана - новый город", утвержденном вышеназванным Указом, в пункте 1 цифры "1052,6" заменить цифрами "1566,3";
в план к Положению о специальной экономической зоне "Астана - новый город" внести изменения согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан