Жергiлiктi атқарушы органдар басшыларының халыққа есеп беру кездесулерiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 1546 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 615 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 15.08.2013 № 615 Жарлығымен (01.10.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық
заңының 17 және 21-баптарына сәйкес және қазақстандық қоғамды одан әрi демократияландыру, халықты елiмiзде жүргiзiлiп жатқан реформалар туралы хабардар ету, атқарушы органдардың халық алдындағы жауапкершiлiгi мен есептiлiгін арттыру, халықты мемлекеттiк басқару процесiне кеңiнен тарту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Барлық деңгейдегi әкiмдер жыл сайын бiрiншi тоқсанның iшiнде халыққа есеп беру кездесулерiн өткiзсiн, оның барысында елiмiзде жүргiзiлiп жатқан реформалардың iске асырылуы, тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң өткен жылда әлеуметтiк-экономикалық дамуы, оны одан әрi дамытудың мiндеттерi мен негiзгi бағыттары туралы хабардар етсiн.
2. Облыс (республикалық маңызы бар қала, астана) әкiмдерi есеп беру кездесулерi өткен күннен бастап бiр айдан кешiктiрмей оның нәтижелерi туралы Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлігін және Yкiметiн хабардар етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi есеп беру кездесулерiнiң қорытындылары бойынша тиiстi шараларды қолдансын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проведении отчетных встреч руководителей местных исполнительных органов с населением
Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 1546. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 615
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 15.08.2013 № 615 (вводится в действие с 01.10.2013).
В соответствии со статьями 17 и 21 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" и в целях дальнейшей демократизации казахстанского общества, информированности населения о проводимых в стране реформах, повышения ответственности и подотчетности исполнительных органов перед населением, широкого вовлечения народа в процесс государственного управления ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам всех уровней ежегодно в течение первого квартала проводить отчетные встречи с населением, в ходе которых информировать о реализации проводимых в стране реформ, социально-экономическом развитии соответствующей административно-территориальной единицы за истекший год, задачах и основных направлениях ее дальнейшего развития.
2. Акимам областей (города республиканского значения, столицы) не позднее месяца со дня проведения отчетных встреч информировать Администрацию Президента и Правительство Республики Казахстан об их результатах.
3. Правительству Республики Казахстан по итогам отчетных встреч принимать соответствующие меры.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан