О внесении изменения в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134
Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 1558
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в постановление Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 6, ст. 76; 2004 г., N 27, ст. 343) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "80" заменить цифрами "1080".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 21 сәуірдегі N 1558 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1134  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 6, 76-құжат; 2004 ж., N 27, 343-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "80" деген цифрлар "1080" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті