Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердің интеграцияланған валюталық рыногын ұйымдастыру саласындағы ынтымақтастығы туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 1595 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердің интеграцияланған валюталық рыногын ұйымдастыру саласындағы ынтымақтастығы туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердің интеграцияланған валюталық рыногын ұйымдастыру саласындағы ынтымақтастығы туралы келісімге қол қойылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О подписании Соглашения о сотрудничестве в области организации интегрированного валютного рынка государств-членов Евразийского экономического сообщества
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 1595
Постановляю:
1. Одобрить проект Соглашения о сотрудничестве в области организации интегрированного валютного рынка государств-членов Евразийского экономического сообщества.
2. Подписать Соглашение о сотрудничестве в области организации интегрированного валютного рынка государств-членов Евразийского экономического сообщества.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан