Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққы қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана және Алматы қалаларындағы, облыстардағы тәртіптік кеңестері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбiр жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 1598 Жарлығы.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
ҚР ПҮАЖ-нда және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 N 156 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) жергiлiктi атқарушы органдардың штат санының лимитін облыстардың, Астана және Алматы қалалары тәртiптiк кеңестерiнiң төрағалары мен хатшылықтары қызметкерлерінің санын қалыптастыруға көзделген штат бiрлiгі санына қысқарту жөнiнде шаралар қабылдасын;
2) бұрын қабылдаған өз актілерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн;
3) осы Жарлықтан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2000 ж., N 54, 593-құжат; 2001 ж., N 1-2, 2-құжат, N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат, N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат, N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат, N 21, 267-құжат, N 27, 344-құжат, N 48, 590-құжат):
1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
қызмет істері жөніндегі агенттігі 164,
соның iшiнде аумақтық органдар 120"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
қызмет iстерi агенттiгі 253,
соның ішiнде аумақтық органдар 204";
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен;
3) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2007.12.28. N 501 (2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді) Жарлығымен.
7) күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен;

О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в городах Астане и Алматы, областях и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 1598.
Сноска. Заголовок в редакции Указа Президента РК от 29.08.2014 № 900.
Подлежит опубликованию
в САПП РК и республиканской
печати
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 156 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Правительству Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) принять меры по сокращению лимита штатной численности местных исполнительных органов в количестве штатных единиц, предусмотренных на формирование численности председателей и сотрудников секретариатов дисциплинарных советов областей, городов Астаны и Алматы;
2) привести свои ранее принятые акты в соответствие с настоящим Указом;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2000 г., N 54, ст. 593; 2001 г., N 1-2, ст. 2, N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272, N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130, N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166, N 21, ст. 267, N 27, ст. 344, N 48, ст. 590):
в приложении 1 строки
"Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы 164,
в том числе территориальные органы 120"
изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы 253,
в том числе территориальные органы 204";
2) утратил силу Указом Президента РК от 29.08.2014 № 900.
3) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
4) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
5) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016);
6) утратил силу Указом Президента РК от 28.12.2007 N 501 (вводится в действие с 01.01.2008);
7) утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900; 29.12.2015 № 152 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2018 № 681 Жарлықтарымен.
4. Осы Жарлық 2005 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы 30 маусымдағы
N 1598 Жарлығымен
БЕКIТIЛГЕН
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана және Алматы қалаларындағы, облыстардағы тәртіптік кеңестері туралы ереже
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 N 156 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 29.08.2014 № 900; от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016); от 05.05.2018 № 681.
4. Настоящий Указ вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Президент
Республики Казахстан
Утверждено
Указом Президента
Республики Казахстан
от 30 июня 2005 года
N 1598
ПОЛОЖЕНИЕ
о дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы и противодействию коррупции
в городах Астане и Алматы, областях
Сноска. Положение утратило силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 156 (вводится в действие с 01.01.2016).