Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282 Жарлығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1606 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 501 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2007.12.28.  N 501  (2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 4, 48-құжат; 2005 ж., N 15, 174-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тізілімінде:
С санаттарының тобында:
тақырыбы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының шетел мекемелері";
С-7, С-8, С-9, С-10 және С-11 санаттары "СІМ" деген аббревиатурадан кейін "және шетел мекемесінің" деген сөздермен толықтырылсын;
Е санаттары тобындағы ескертуде "республикалық маңызы бар қалалар мен астанадағы" деген сөздер "қалалардағы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года N 1606. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 501 (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Сноска. Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года N 1606 утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 501  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 4, ст. 48; 2005 г., N 15, ст. 174) следующие дополнения и изменение:
в Реестре должностей административных государственных служащих по категориям, утвержденном вышеназванным Указом:
в группе категорий С:
заголовок дополнить строкой следующего содержания:
"Загранучреждения Республики Казахстан";
категории С-7, С-8, С-9, С-10 и С-11 после аббревиатуры "МИД" дополнить словами "и загранучреждения";
в примечании к группе категорий Е слова "республиканского значения и столице" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан