Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 20 қыркүйектегі N 949 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 1615 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 102 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.06.17 № 102 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 949 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 31, 336-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен мақұлданған Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасында:
2-тараудың қырық бірінші абзацындағы "Азаматтық кодексте және жеке Заңда" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 949
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 1615. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 102
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 17.06.2011 № 102.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 949 "О Концепции правовой политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 31, cт. 336) следующее изменение:
в Концепции правовой политики Республики Казахстан, одобренной вышеназванным Указом:
в абзаце сорок первом главы 2 слова "в Гражданском кодексе и самостоятельном законе" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан