Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 16 шілдедегі N 1617 Жарлығы
Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында
(ПҮАЖ) жариялануға тиіс
Ақпараттық технологиялардың жаңа саласын құру және Қазақстан Республикасының ғылыми-техникалық және инновациялық әлеуетін дамыту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166  Жарлығына  (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 33, 322-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацындағы "340" деген цифрлар "342,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3-тармақ 7) тармақшасындағы "болып табылады" деген сөздер алып тасталып, мынадай мазмұндағы 8), 9) және 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) мәтіндерді өңдеуге арналған машиналарды, көшіру-көбейту жабдығын, мекен-жай машиналарын, калькуляторларды, кассалық аппараттарды, таңбалау машиналарын, билет-касса машиналарын шығару, басқа да офистік машиналар мен жабдықтарды, электрондық есептеу машиналарын және ақпарат өңдеуге арналған өзге де жабдықтарды шығару;
9) электр және радио элементтерін, таратушы аппаратура, дыбыс пен бейне қабылдауға, жазуға және бейнелеуге арналған аппаратуралар шығару;
10) тұрмыстық электр құралдарын шығару болып табылады.";
11-тармақтың жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"АЭА аумағында еркін кеден аймағының кедендік режиміне орналастырылған тауарлармен:
тауарлардың сақталуын қамтамасыз ету;
тауарларды қайта өңдеу;
осы Ережеге сәйкес негізгі қызмет түрлеріне сай, АЭА құру мақсатына қол жеткізу үшін қажетті тауарлар мен жабдықтарды пайдалану және қолдану;
тауарларды сатуға және тасымалдауға дайындау;
құрылыс және өнеркәсіп өндірісі технологиясының талаптарын орындау жөнінде операциялар жүргізуге рұқсат етіледі.";
"Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ереженің жоспарына осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы Президентінің
2005 жылғы 16 шілдедегі N 1617 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің
2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166
Жарлығымен бекітілген ережеге
ҚОСЫМША
"Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық
аймағы туралы Ережеге жоспар
Жоспарды қағаз мәтінінен қараңыз.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1166
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июля 2005 года N 1617
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента
и Правительства (САПП)
В целях создания новой отрасли информационных технологий и развития научно-технического и инновационного потенциала Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года N 1166 "О создании специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 33, ст. 322) следующие изменения и дополнения:
в Положении о специальной экономической зоне "Парк информационных технологий", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце втором пункта 1 цифры "340" заменить цифрами "342,9";
пункт 3 дополнить подпунктами 8), 9) и 10) следующего содержания:
"8) производство машин для обработки текстов, копировально-множительного оборудования, адресовальных машин, калькуляторов, кассовых аппаратов, маркировальных машин, билетно-кассовых машин, производство других офисных машин и оборудования, электронных вычислительных машин и прочего оборудования для обработки информации;
9) производство электро- и радиоэлементов, передающей аппаратуры, аппаратуры для приема, записи и воспроизведения звука и изображения;
10) производство бытовых электрических приборов.";
абзац седьмой пункта 11 изложить в следующей редакции:
"На территории СЭЗ с товарами, помещенными под таможенный режим свободной таможенной зоны, допускается совершение операций по:
обеспечению сохранности товаров;
переработке товаров;
эксплуатации и использованию товаров и оборудования, необходимых для достижения целей создания СЭЗ, в соответствии с основными видами деятельности согласно настоящему Положению;
подготовке товаров к продаже и транспортировке;
выполнению требований технологии строительного и промышленного производства.";
в план к Положению о специальной экономической зоне "Парк информационных технологий" внести изменения согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 16 июля 2005 года N 1617
Приложение
к Положению, утвержденному Указом
Президента Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года N 1166
План к Положению
о специальной экономической зоне
"Парк информационных технологий"
(См. бумажный вариант)