Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 1 тамыздағы N 1624 Жарлығы
Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында
(ПҮАЖ) жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат; 2003 ж., N 8, 79-құжат; N 49, 558-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "2007" деген цифрлар "2015" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853
Указ Президента Республики Казахстан от 1 августа 2005 года N 1624
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства (САПП)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 94; 2003 г., N 8, ст. 79; N 49, ст. 558) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "2007" заменить цифрами "2015".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан