З.Қ.Тұрысбековті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 14 қазандағы N 1658 Жарлығы
Зауытбек Қауысбекұлы Тұрысбеков Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Турисбекова З.К. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 1658
Назначить Турисбекова Заутбека Каусбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, освободив от должности Министра внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан