Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қаңтардағы N 1 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  70-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  4-бабына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасы Президенті қызметіне кіріскен кезде Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілеттігін доғаруына байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Правительстве Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2006 года N 1
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В связи со сложением полномочий Правительства Республики Казахстан в соответствии с пунктом 1  статьи 70  Конституции Республики Казахстан,  статьей 4  Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан