Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың басшылары туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қаңтардағы N 2 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  17-1-бабының 1-тармағына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың басшылары өкілеттігінің тоқтатылуына байланысты  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың басшылары тиісті басшылар тағайындалғанға дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О руководителях государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2006 года N 2
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии с пунктом 1  статьи 17-1  Конституционного закона Республики Казахстан "О Президенте Республики Казахстан", в связи с прекращением полномочий руководителей государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Руководителям государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, исполнять свои обязанности до назначения соответствующих руководителей.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан