Қ.К.Тоқаевты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 7 Жарлығы
Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Токаева К.К. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 7
Назначить Токаева Касымжомарта Кемелевича Министром иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан