Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 10 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Досаева Е.А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 10
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан