Н.А.Коржованы Қазақстан Республикасы Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 15 Жарлығы
Наталья Артемовна Коржова Қазақстан Республикасы Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Коржовой Н.А. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 15
Назначить Коржову Наталью Артемовну Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан