Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 17 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Келимбетова К.Н. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 17
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан