Б.Ізмұхамбетовті Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қаңтардағы N 24 Жарлығы
Бақтықожа Салахатдинұлы Ізмұхамбетов Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Измухамбетова Б.С. Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2006 года N 24
Назначить Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан