Н.З.Нығматулинді Қарағанды облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 27 Жарлығы
Нұрлан Зайроллаұлы Нығматулин Қарағанды облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Нигматулина Н.З. акимом Карагандинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2006 года N 27
Назначить Нигматулина Нурлана Зайруллаевича акимом Карагандинской области, освободив от должности заместителя руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан