Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 88 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Ескерту. Жарлықтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 36-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы - Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын;
2) Мақсұт Сұлтанұлы Нәрікбаев Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы міндетінен босатылсын, ол Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшесі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2006 года N 88. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 696.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
В соответствии с пунктом 4  статьи 82  Конституции Республики Казахстан, пунктом 1   статьи 36  Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан",  статьей 3  Закона Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В состав Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованного  Указом  Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", внести следующие изменения:
1) назначить Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Рогова Игоря Ивановича - Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан;
2) освободить Нарикбаева Максута Султановича от обязанностей Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, назначив его членом Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан