Б.Ө.Исабаевты Қазақстан Республикасының Түрік Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 100 Жарлығы
Бейбіт Өксікбайұлы Исабаев Қазақстан Республикасының Түрік Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Пәкстан Ислам Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Исабаева Б.О. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Турецкой Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года N 100
Назначить Исабаева Бейбита Оксикбаевича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Турецкой Республике, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан.
Президент
Республики Казахстан