Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттер үшін әскери кадрлар даярлау туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 101 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының  15-бабына  сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2005 жылғы 23 маусымда Мәскеу қаласында жасалған Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттер үшін әскери кадрлар даярлау туралы келісім бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об утверждении Соглашения о подготовке военных кадров для государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности
Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года N 101
В соответствии со  статьей 15  Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить Соглашение о Подготовке военных кадров для государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности, совершенное в городе Москве 23 июня 2005 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан