Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2005 жылғы есебін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 27 сәуірдегі N 104 Жарлығы
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 наурыздағы Заңының  3-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2005 жылғы есебін қарай келе,  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2005 жылғы есебі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі 2005 жылғы есебін жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об утверждении отчета Национального банка Республики Казахстан за 2005 год
Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2006 года N 104
В соответствии со  статьей 3  Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном банке Республики Казахстан", рассмотрев отчет Национального банка Республики Казахстан за 2005 год,  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить отчет Национального банка Республики Казахстан за 2005 год.
2. Национальному банку Республики Казахстан опубликовать отчет за 2005 год.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан