Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 23 сәуiрдегi N 1560 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 121 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 791 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 23 сәуiрдегi N 1560  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 199-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Белович                    - "Базис-А" корпорациясы" ЖШС
Александр Якубович           директорлар кеңесiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша),
Дворецкий                  - Қайталама металлургия өнеркәсiпшiлерi
Владимир Яковлевич           республикалық одағының төрағасы,
Астана қаласы (келiсiм бойынша),
Орынбаев Ербол             - Қазақстан Республикасы Президентi
Тұрмаханұлы                  Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары,
Попелюшко                  - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович          өнеркәсiбi тауар өндiрушiлер одағының
президентi, Алматы қаласы (келiсiм
бойынша),
Пiшембаев                  - Қазақстан машина жасаушылар одағының
Мейрам Құдайбергенұлы        президентi, Астана қаласы (келiсiм
бойынша),
Рақымбаев                  - Қазақстан құрылыс салушылар
Айдын Жұмадiлұлы             қауымдастығының вице-президентi,
"БилдИнвестментсГрупп" АҚ директорлар
кеңесiнiң төрағасы (келiсiм бойынша),
Соловьева                  - Қазақстан сүт одағының тең төрайымы,
Айгүл Сағадибекқызы          Кәсiпкер әйелдер одағының президентi,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша),
Тiлеубаев                  - Қазақстан астық одағының президентi,
Нұрлан Сақтапбергенұлы       Астана қаласы (келiсiм бойынша),
Худова                     - Қазақстан Республикасының жеңiл
Любовь Николаевна            өнеркәсiп қауымдастығының президентi,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша),
Школьник                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич           және сауда министрi;
мына:
"Ахметов                   - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Серiк Нығметұлы              жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң атқарушы
директоры (келiсiм бойынша),
Байкенов                   - "Қазақстан Республикасы Жұмыс
Қадыр Қарқабатұлы            берушiлер (кәсiпкерлер) конфедерациясы"
заңды тұлғалар бiрлестiгi басқармасының
төрағасы, Алматы қаласы (келiсiм
бойынша)",
"Досмұхамедов              - "ҚазМұнайГаз" ұлттық мұнай-газ
Ержан Қалиұлы                компаниясы" АҚ президентiнiң кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)",
"Кәрменов                  - "ФПК "Тимей" ЖШС-ның бас
Берiк Әбдiрахманұлы          директоры, Солтүстiк Қазақстан облысы
(келiсiм бойынша)",
"Ким                       - "Каспий банкi" АҚ солтүстiк
Александр Геннадьевич        дирекциясының басшысы, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)",
"Мәсiмов                   - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы            көмекшiсi
Мещеряков                  - "Цесна-Астық" концернi" ЖШС
Николай Ильич                басқармасының төрағасы, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)",
"Радостовец                - Қазақстан Республикасы Тауар
Николай Владимирович         өндiрушiлер мен экспорттаушылар
одағының президентi, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)
Розинов                    - "Иволга-холдинг" ЖШС бас
Василий Самойлович           директоры, Қостанай облысы (келiсiм
бойынша)
Смайылов                   - "Ақмола құрылыс материалдары"
Бауыржан Амангелдiұлы        АҚ бас директоры Астана қаласы
(келiсiм бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ахметов                   - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Серiк Нығметұлы              жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрағасы (келiсiм бойынша)
Байкенов                   - Инжирингтiк компаниялар одағы кеңесiнiң
Қадыр Қарқабатұлы            төрағасы, "Қазақстан Республикасы
жұмыс берушiлер (кәсiпкерлер)
конфедерациясы" заңды тұлғалар
бiрлестiгi басқармасының төрағасы,
Алматы қаласы (келiсiм бойынша)",
"Досмұхамедов              - "Kazenergy" мұнай-газ және
Ержан Қалиұлы                энергетика кешендерi қазақстандық
қауымдастығы" заңды тұлғалар
бiрлестiгiнiң директорлар кеңесi
төрағасының кеңесшiсi (келiсiм
бойынша)",
"Кәрменов Берiк            - "ФПК "Тимей" ЖШС-ның бас директоры,
Әбдiрахманұлы                Солтүстiк Қазақстан облысының
кәсiпкерлерi мен жұмыс берушiлер
одағының президентi (келiсiм бойынша)",
"Ким                       - "Сaspian Investment Holding-Astana"
Александр Геннадьевич        ЖШС-ның президентi, Астана қаласы
(келiсiм бойынша)",
"Мәсiмов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы            Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi,
Мещеряков                  - Қазақстан астық өңдеушiлер мен нан
Николай Ильич                пiсiрушiлер одағы құрылтайшылар
кеңесiнiң төрағасы, "Цесна-Астық"
концернi" ЖШС басқармасының төрағасы,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)",
"Радостовец                - Қазақстан Республикасы тауар
Николай Владимирович         өндiрушiлер мен экспорттаушылар
одағының президентi, Қазақстанның тау-
кен өндiру және кен-металлургия
кәсiпорындары республикалық
қауымдастығының атқарушы директоры,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)
Розинов                    - "Иволга-холдинг" ЖШС-ның бас
Василий Самойлович           директоры, Қазақстан астық одағының
мүшесi, Қостанай облыстық кәсiпкерлер
қауымдастығы үйлестiру кеңесiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Смайылов                   - "Ақмола құрылыс материалдары" АҚ-ның
Бауыржан Амангелдiұлы        бас директоры, Қазақстан құрылыс
салушылар қауымдастығының мүшесi,
Астана қаласы (келiсiм бойынша)"
аталған Кеңес құрамынан Д.Н.Жақсылықов, Д.А.Ыдырысов, Қ.Н.Келiмбетов, С.М.Мыңбаев шығарылсын.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560
Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 121. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 791
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791.
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199) следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, образованного вышеназванным Указом:
Беловича                          - председателя совета директоров
Александра Якубовича                ТОО "Корпорация "Базис-А",
Дворецкого                        - председателя Республиканского
Владимира Яковлевича                союза промышленников вторичной
металлургии, г. Астана
(по согласованию),
Орынбаева                         - заместителя Руководителя
Ербола Турмахановича                Администрации Президента
Республики Казахстан,
Попелюшко                         - президента Союза товаропроизво-
Анатолия Висхановича                дителей пищевой и
перерабатывающей промышленности
Казахстана, г. Алматы
(по согласованию),
Пшембаева                         - президента Союза машиностроителей
Мейрама Кудайбергеновича            Казахстана, г. Астана
(по согласованию),
Рахимбаева                        - вице-президента Ассоциации
Айдына Жумадиловича                 застройщиков Казахстана
председателя совета директоров
АО "БилдИнвестментсГрупп",
Соловьеву                         - сопредседателя Молочного союза
Айгуль Сагадибековну                Казахстана президента Союза
женщин-предпринимателей,
г. Алматы (по согласованию),
Тлеубаева                         - президента Зернового союза
Нурлана Сактапбергеновича           Казахстана, г. Астана
(по согласованию),
Худову                            - президента Ассоциации легкой
Любовь Николаевну                   промышленности Республики
Казахстан, г. Алматы
(по согласованию),
Школьника                         - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича                Республики Казахстан;
строки:
"Ахметов                          - исполнительный директор
Серик Ныгметулы                     объединения юридических лиц
"Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Байкенов                          - председатель правления
Кадыр Каркабатович                  объединения юридических лиц
"Конфедерация работодателей
(предпринимателей) Республики
Казахстан", г. Алматы
(по согласованию)",
"Досмухамедов                     - советник президента АО
Ержан Калиевич                      "Национальная нефтегазовая
компания "КазМунайГаз" (по
согласованию)",
"Карменов                         - генеральный директор ТОО
Берик Абдрахманович                 "ФПК "Тимей",
Северо-Казахстанская область
(по согласованию)",
"Ким                              - руководитель северной дирекции
Александр Геннадьевич               АО "Банк "Каспийский", г. Астана
(по согласованию)",
"Масимов                          - помощник Президента Республики
Карим Кажимканович                  Казахстан
Мещеряков                         - председатель правления
Николай Ильич                       ТОО "Концерн "Цесна-Астык",
г. Астана (по согласованию)",
"Радостовец                       - президент Союза товаропроизво-
Николай Владимирович                дителей и экспортеров Республики
Казахстан, г. Астана
(по согласованию)
Розинов                           - генеральный директор ТОО
Василий Самойлович                  "Иволга-холдинг", Костанайская
область (по согласованию)
Смаилов                           - генеральный директор АО "Акмола
Бауржан Амангельдинович             курылыс материалдары", г. Астана
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Ахметов                          - председатель правления
Серик Ныгметулы                     объединения юридических лиц
"Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
(по согласованию)
Байкенов                          - председатель совета Союза
Кадыр Каркабатович                  инжиниринговых компаний
председатель правления
объединения юридических лиц
"Конфедерация работодателей
(предпринимателей) Республики
Казахстан", г. Алматы
(по согласованию)",
"Досмухамедов                     - советник председателя совета
Ержан Калиевич                      директоров объединения
юридических лиц "Казахстанская
ассоциация организаций
нефтегазового и энергетического
комплексов "Kazenergy" (по
согласованию)",
"Карменов                         - генеральный директор ТОО "ФПК
Берик Абдрахманович                 "Тимей" президент Союза
предпринимателей и работодателей
Северо-Казахстанской области
(по согласованию)",
"Ким                              - президент ТОО "Caspian
Александр Геннадьевич               Investment Holding-Astana",
г. Астана (по согласованию)",
"Масимов                          - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович                  Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Мещеряков                         - председатель совета учредителей
Николай Ильич                       Союза зернопереработчиков и
хлебопеков Казахстана
председатель правления ТОО
"Концерн "Цесна-Астык", г. Астана
(по согласованию)",
"Радостовец                       - президент Союза товаропроизво-
Николай Владимирович                дителей и экспортеров Республики
Казахстан исполнительный директор
республиканской ассоциации
горнодобывающих и горнометаллур-
гических предприятий Казахстана,
г. Астана (по согласованию)
Розинов                           - генеральный директор ТОО
Василий Самойлович                  "Иволга-холдинг" член Зернового
союза Казахстана, председатель
координационного совета
Костанайской областной ассоциации
предпринимателей
(по согласованию)
Смаилов                           - генеральный директор АО "Акмола
Бауржан Амангельдинович             курылыс материалдары" член
Ассоциации застройщиков
Казахстана, г. Астана
(по согласованию)";
вывести из состава указанного Совета: Жаксалыкова Д.Н., Идрисова Д.А., Келимбетова К.Н., Мынбаева С.М.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан