Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 1042 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 128 Жарлығы
ҚР ПҮАЖ-ында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 1042  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 11, 125-құжат; 2004 ж., N 15, 183-құжат; 2005 ж., N 21, 247-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның құрамына:
Бақтыбаев               - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Ілияс Жақыпбекұлы         бірінші орынбасары,
Воронов                 - "Алматы заң корпорациясы" қоғамдық
Виталий Иванович          бірлестігінің президенті
(келісім бойынша),
Жолдасбаева             - Қазақстан Республикасы Парламенті
Нұрлығайым Шалданқызы     Сенатының депутаты (келісім бойынша),
Самақова                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Айткүл Байғазықызы        кеңесшісі - Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы Отбасы істері
және гендерлік саясат жөніндегі ұлттық
комиссияның төрайымы,
Шпекбаев                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы         вице-министрі
енгізілсін;
"Әбділдин               - Қазақстан Республикасы Парламенті
Жабайхан Мүбәракұлы       Сенатының Халықаралық істер, қорғаныс
және қауіпсіздік комитетінің төрағасы,
Комиссия төрағасы (келісім бойынша)",
"Юрченко                - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Раиса Николаевна          қылмыстық істер жөніндегі алқасының
төрайымы"
деген жолдар тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбділдин               - Қазақстан Республикасы Президенті
Жабайхан Мүбаракұлы       Әкімшілігінің Әлеуметтік-саяси бөлімі
меңгерушісінің орынбасары, Комиссия
төрағасы",
"Юрченко                - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Раиса Николаевна          судьясы";
аталған Комиссияның құрамынан: Ә.Т.Жүкенов, Н.М.Оразалин, З.Қ.Тұрысбеков, Г.В.Цой шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 1042
Указ Президента Республики Казахстан от 30 мая 2006 года N 128
Подлежит опубликованию
в САПП РК и
республиканской печати
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст. 125; 2004 г., N 15, ст. 183; 2005 г., N 21, ст. 247) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Бахтыбаева                - первого заместителя Генерального
Ильяса Жакипбековича        прокурора Республики Казахстан,
Воронова                  - президента общественного объединения
Виталия Ивановича           "Алматинская юридическая корпорация"
(по согласованию),
Джолдасбаеву              - депутата Сената Парламента Республики
Нурлыгаим Чалдановну        Казахстан (по согласованию),
Самакову                  - советника Президента Республики
Айткуль Байгазиевну         Казахстан - председателя Национальной
комиссии по делам семьи и гендерной
политике при Президенте Республики
Казахстан,
Шпекбаева                 - вице-министра внутренних дел
Алика Жаткамбаевича         Республики Казахстан;
строки:
"Абдильдин                - председатель Комитета по
Жабайхан Мубаракович        международным делам, обороне и
безопасности Сената Парламента
Республики Казахстан, председатель
Комиссии (по согласованию)",
"Юрченко                  - председатель коллегии по уголовным
Раиса Николаевна            делам Верховного Суда Республики
Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Абдильдин                - заместитель заведующего
Жабайхан Мубаракович        Социально-политическим отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан, председатель Комиссии",
"Юрченко                  - судья Верховного Суда Республики
Раиса Николаевна            Казахстан";
вывести из состава названной Комиссии: Жукенова А.Т., Оразалина Н.М., Турисбекова З.К., Цоя Г.В.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан