Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 қыркүйектегі N 947 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 тамыздағы N 168 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 30 маусымдағы № 948 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 30.06.2022 № 948 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Адам құқықтары жөніндегі уәкіл қызметін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 қыркүйектегі N 947 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 30, 328-құжат; 2004 ж., N 47, 585-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Адам құқықтары жөніндегі уәкіл туралы ережеде:
15-тармақта:
2-1), 2-2) тармақшалар алып тасталсын;
6) тармақшада ", сондай-ақ материалдық немесе моральдық залалды өтеу шараларын қолдану туралы" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2002 года N 947
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2006 года N 168. Утратил силу указом Президента Республики Казахстан от 30 июня 2022 года № 948.
Сноска. Утратил силу указом Президента РК от 30.06.2022 № 948 (вводится в действие с 01.07.2022).
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2002 года N 947 "Об учреждении должности Уполномоченного по правам человека" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 328; 2004 г., N 47, ст. 585) следующие изменения:
в Положении об Уполномоченном по правам человека, утвержденном названным Указом:
в пункте 15:
подпункты 2-1), 2-2) исключить;
в подпункте 6) слова ", а также о принятии мер к возмещению материального или морального ущерба" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан