А.Е.Мусинді Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 қазандағы N 189 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын, ол Атырау облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мусина А.Е. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 октября 2006 года N 189
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, освободив от должности акима Атырауской области.
Президент
Республики Казахстан