Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 196 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат; 2006 ж., N 23, 229-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің қызметкерлеріне атқаратын лауазымдарына қарай белгіленетін лауазымдық жалақыларын есептеу үшін түзету коэффициентін ескере отырып, базалық лауазымдық жалақыға қолданылатын коэффициенттер, сондай-ақ лауазымдық сараланған жалақыларын есептеу үшін лауазымдық жалақыға қолданылатын коэффициенттер;";
2-тармақтың бірінші абзацы "4" деген цифрдан кейін ", 4-1" деген цифрлармен толықтырылсын;
3-тармақта:
1) және 6) тармақшаларда "мекемелерінің", "мекемелері" деген сөздерден кейін тиісінше ", Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің", ", Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қоры: лауазымдық сараланған жалақыға; жылына екі лауазымдық сараланған жалақы мөлшерінде сауықтыру жәрдемақыларына; орталық аппараттың мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне сыйлықақы беру үшін жылына екі лауазымдық сараланған жалақыға негізделе отырып айқындалады;";
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі қызметкерлерінің лауазымдық сараланған жалақылары мемлекеттік саяси қызметшілер үшін олардың атқаратын лауазымдарына қарай және мемлекеттік әкімшілік қызметшілер үшін атқаратын лауазымдарының лауазымдар санаттары топтарына жатқызылуына және мемлекеттік қызмет стажына қарай олар лауазымдық жалақыларын және сауықтыру жәрдемақыларын есептеу үшін бекітілген тиісті коэффициенттерді түзету коэффициенті мен олардың лауазымдық сараланған жалақыларын есептеу үшін бекітілген тиісті коэффициенттерді ескере отырып, базалық лауазымдық жалақы мөлшеріне көбейту жолымен айқындалады;";
осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес 4-1-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2006 жылғы 9 қазандағы
N 196 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1284 Жарлығына
4-1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу агенттігінің қызметкерлеріне
белгіленетін лауазымдық сараланған жалақыларын есептеу үшін
коэффициенттер
Лауазымдар санаты
Коэффициент
Агенттіктің Төрағасы

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284
Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 196. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов Президента
и Правительства РК"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 234; N 33, ст. 439; 2005 г., N 27, ст. 329; N 30, ст. 380; 2006 г., N 23, ст. 229) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"коэффициентов, применяемых к базовому должностному окладу, с учетом поправочного коэффициента для исчисления должностных окладов, а также коэффициентов, применяемых к должностному окладу для исчисления должностных дифференцированных окладов, устанавливаемых работникам Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы в зависимости от занимаемых должностей;";
абзац первый пункта 2 после цифры "4" дополнить цифрами ", 4-1";
в пункте 3:
в подпунктах 1) и 6) после слов "послов и работников" дополнить словами "Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы,";
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) фонд оплаты труда работников Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы определяется исходя из: должностных дифференцированных окладов; пособий для оздоровления в размере двух должностных дифференцированных окладов в год; двух должностных дифференцированных окладов в год для премирования административных государственных служащих центрального аппарата;";
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) должностные дифференцированные оклады работников Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы определяются путем умножения соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных окладов и пособий для оздоровления, в зависимости от занимаемых должностей для политических государственных служащих и в зависимости от отнесения занимаемых должностей к группам категорий должностей для административных государственных служащих и стажа государственной службы, на размер базового должностного оклада с учетом поправочного коэффициента и соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных дифференцированных окладов;";
дополнить приложением 4-1 согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 9 октября 2006 года N 196
ПРИЛОЖЕНИЕ 4-1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года N 1284
Коэффициенты для исчисления должностных дифференцированных
окладов, устанавливаемых работникам Агентства
Республики Казахстан по регулированию деятельности
регионального финансового центра города Алматы
Категория должностей
Коэффициент
Председатель Агентства