Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 221 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Елшілігі етіп қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Республике Сингапур
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 221
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Республикой Сингапур  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Республике Сингапур путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Республике Сингапур.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан