М.М.Тәжинді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 252 Жарлығы
Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Тажина М.М. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 252
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан