М.А.Құл-Мұхаммедті Қызылорда облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 11 қаңтардағы N 267 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қызылорда облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Қазақстан Республикасы Президентінің Баспасөз хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Кул-Мухаммеда М.А. акимом Кызылординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2007 года N 267
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы акимом Кызылординской области, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - Пресс-секретаря Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан