Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегi N 839 Жарлығына өзгерістеp енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 289 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегi N 839  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат;  N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 171-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж. N 43, 573-құжат, 2006 ж., N 35, 374-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына:
Жұмабеков Оңалсын Исламұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары, төрағаның орынбасары,
Ахметжанов Саян Қылышұлы - Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Құқық қорғау және сот жүйелерi мәселелерi бөлiмiнiң бас инспекторы, хатшы,
Шамсутдинов Ринат Шарафутдинұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмiнiң меңгерушiсi енгiзiлсiн;
"Имашев Берік Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын: "Имашев Берiк Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы, төрағаның орынбасары";
аталған Комиссияның құрамынан Н.Қ.Әкiмбеков, С.С. Ақылбеков шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839
Указ Президента Республики Казахстан от 23 февраля 2007 года N 289
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 171; N 51, ст. 671; 2005 г., N 43, ст. 573; 2006 г., N 35, ст. 374) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденный вышеназванным Указом:
Жумабекова Оналсына Исламовича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя,
Ахметжанова Саяна Кылышевича - главного инспектора Отдела по вопросам правоохранительной и судебной систем Администрации Президента Республики Казахстан, секретарем,
Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича - заведующего Отделом обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
строку "Имашев Берик Мажитович - заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции: "Имашев Берик Мажитович - Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан, заместитель председателя",
вывести из состава указанной Комиссии: Акимбекова Н.К., Акылбекова С.С.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан