Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 321 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 791 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен.
Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер
кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы
23 сәуірдегі N 1560  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2005 ж., N 17, 199-құжат; 2006 ж., N 18, 166-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы ереже осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің  құрамы осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 24 сәуірдегі
N 321 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
N 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Кәсіпкерлер кеңесі туралы
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер
кеңесі (бұдан әрі - Кеңес) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы кәсіпкерлікті дамыту және оны тиімді мемлекеттік қолдау мәселелері жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін консультативтік-кеңесші орган болып табылады.
2. Кеңес өз қызметінде Қазақстан Республикасының  Конституциясы мен заңдарын, Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерін, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
3. Кеңестің қызметін қамтамасыз етуді Кеңестің жұмыс органы жүзеге асырады.
4. Кеңестің жұмыс органы Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі (бұдан әрі - Кеңестің жұмыс органы) болып табылады.
2. Кеңестің негізгі міндеттері
5. Кеңестің негізгі міндеттері:
1) кәсіпкерлікті қолдау мен дамытуға, нарықтық экономиканы дамытуды ынталандыратын жағдай жасауға бағытталған ұсыныстар әзірлеу;
2) Қазақстан Республикасында жұмыс істейтін іскер топтардың,
кәсіпкерлік қауымдастықтар мен одақтардың қызметін шоғырландыру;
3) кәсіпкерлік саласындағы маңызды мемлекеттік проблемаларды шешу үшін ұсынымдар дайындау;
4) Қазақстан Республикасының кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі
нормативтік құқықтық базасын жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізу болып табылады.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560
Указ Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года N 321. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 791
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199; 2006 г., N 18, ст. 166) следующие изменения:
1) Положение о Совете предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденное вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2)  состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 24 апреля 2007 года N 321
УТВЕРЖДЕНО
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года N 1560
ПОЛОЖЕНИЕ
о Совете предпринимателей при Президенте
Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Совет предпринимателей при Президенте Республики Казахстан (далее - Совет) является постоянно действующим консультативно-совещательным органом при Президенте Республики Казахстан по вопросам развития предпринимательства и его эффективной государственной поддержки.
2. Совет в своей деятельности руководствуется  Конституцией и законами Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
3. Обеспечение деятельности Совета осуществляется рабочим органом Совета.
4. Рабочим органом Совета является Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - рабочий орган Совета).
2. Основные задачи Совета
5. Основными задачами Совета являются:
1) выработка предложений, направленных на поддержку и развитие предпринимательства, создание условий, стимулирующих развитие рыночной экономики;
2) консолидация деятельности деловых кругов, предпринимательских ассоциаций и союзов, действующих в Республике Казахстан;
3) подготовка рекомендаций для решения важных государственных проблем в области предпринимательства;
4) внесение предложений по совершенствованию нормативной правовой базы Республики Казахстан по вопросам предпринимательства.

3. Кеңестің құқықтары
6. Кеңестің Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген
тәртіппен және өз құзыреті шегінде:
1) кәсіпкерлікті қолдауға және дамытуға байланысты мәселелер жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар енгізуге;
2) консультациялар өткізуге, мемлекеттік органдар мен лауазымды адамдардан ақпарат сұратуға және алуға;
3) проблемалық мәселелерді талқылауға қатысу үшін кәсіпкерлерді, мамандарды, ғалымдар мен тәуелсіз сарапшыларды тартуға құқығы бар.
4. Кеңестің құрамы және қызметін ұйымдастыру
7. Кеңестің құрамы мемлекеттік органдар, кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктері мен шаруашылық жүргізуші субъектілер өкілдерінің қатарынан қалыптасады.
8. Қазақстан Республикасының Президенті Кеңестің төрағасы болып табылады.
9. Лауазымы бойынша: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасары, Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары, Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, Әділет министрі, Білім және ғылым министрі, Қаржы министрі, Индустрия және сауда министрі, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі, Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы Кеңестің тұрақты мүшелері болып табылады.
10. Кеңестің құрамына Қазақстан Республикасының Президенті
айқындайтын Қазақстан Республикасының өзге де лауазымды адамдары кіре алады.
11. Кеңестің дербес құрамын Кеңестің жұмыс органының ұсынысы бойынша Қазақстан Республикасының Президенті бекітеді.
12. Кеңестің жалпы отырыстары кемінде жылына бір рет өткізіледі.
13. Кеңестің жалпы отырыстарының арасындағы кезеңде Кеңес төрағасы орынбасарының төрағалық етуімен Кеңестің аралық отырыстары өткізіледі.
Аралық отырыстарда Кеңестің соңғы жалпы отырысының шешімдерін орындаудың қорытындылары, Кеңестің жұмыс тобы қызметінің нәтижелері, Кеңестің келесі жалпы отырысына дайындық, ағымдағы проблемалар мен өзге де мәселелер талқыланады.
14. Кеңестің кезектен тыс отырысы Қазақстан Республикасы
Президентінің тапсырмасы бойынша шақырылады.
15. Кеңес мүшелері оның отырысына ауыстыру құқығынсыз қатысады.
16. Кеңес отырысқа өз құрамының жартысынан астам мүшесі қатысқан жағдайда шешім қабылдау құқығына ие.
17. Кеңес шешімдері отырысқа қатысушы Кеңес мүшелері жалпы санының қарапайым көпшілік дауысымен қабылданады. Талқыланған мәселе бойынша дауыстар тең бөлінген жағдайда төрағалық етушінің дауысы шешуші болып табылады.
18. Кеңес мүшесі қабылданған шешіммен келіспеген жағдайда өзінің ерекше пікірін білдіруге құқылы.
19. Кеңестің жалпы және аралық отырыстарының қорытындылары бойынша хаттамамен ресімделетін шешімдер қабылданады.

3. Права Совета
6. Совет имеет право в установленном законодательством Республики Казахстан порядке и в пределах своей компетенции:
1) вносить предложения и рекомендации по вопросам, связанным с поддержкой и развитием предпринимательства;
2) проводить консультации, запрашивать и получать информацию от государственных органов и должностных лиц;
3) привлекать для участия в обсуждении проблемных вопросов предпринимателей, специалистов, ученых и независимых экспертов.
4. Состав и организация деятельности Совета
7. Состав Совета формируется из числа представителей государственных органов, общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов.
8. Председателем Совета является Президент Республики Казахстан.
9. Постоянными членами Совета являются по должности: Премьер-Министр, Заместитель Премьер-Министра, заместитель Руководителя Администрации Президента, Министр экономики и бюджетного планирования, Министр юстиции, Министр образования и науки, Министр финансов, Министр индустрии и торговли, Министр труда и социальной защиты населения, Председатель Агентства по регулированию естественных монополий Республики Казахстан.
10. В состав Совета могут входить иные должностные лица Республики Казахстан, определяемые Президентом Республики Казахстан.
11. Персональный состав Совета утверждается Президентом Республики Казахстан по предложению рабочего органа Совета.
12. Пленарные заседания Совета проводятся не реже одного раза в год.
13. В период между пленарными заседаниями Совета проводятся промежуточные заседания Совета под председательством заместителя председателя Совета.
На промежуточных заседаниях обсуждаются итоги исполнения решений последнего пленарного заседания Совета, результаты деятельности рабочей группы Совета, подготовка к следующему пленарному заседанию Совета, текущие проблемы и иные вопросы.
14. Внеочередное заседание Совета созывается по поручению Президента Республики Казахстан.
15. Члены Совета участвуют в его заседаниях без права замены.
16. Совет имеет право принимать решения, если на заседании присутствует более половины членов его состава.
17. Решения Совета принимаются простым большинством голосов от общего числа членов Совета, присутствующих на заседании. В случае равенства голосов по обсуждаемому вопросу голос председательствующего является решающим.
18. В случае несогласия с принятым решением член Совета вправе выразить свое особое мнение.
19. По итогам пленарных и промежуточных заседаний Совета принимаются решения, оформляемые протоколом.

5. Кеңестің жұмыс органы
20. Кеңестің жұмыс органы:
1) Кеңес отырыстарын өткізуді ұйымдастыруды қамтамасыз етеді;
2) Кеңес мүшелерінің ұсыныстары мен олар бұрын қабылдаған шешімдер негізінде отырыстың күн тәртібінің жобасын түзеді;
3) Кеңестің хаттамалық шешімдерінің орындалу мониторингін жүзеге асырады;
4) Кеңес мүшелерін Кеңестің кезекті отырысының орны, өткізілу уақыты мен күн тәртібі туралы хабардар етеді және оларды қажетті материалдармен уақтылы қамтамасыз етеді;
5) Кеңестің шешімдері бекітілген күннен бастап екі апта ішінде Кеңес мүшелеріне және басқа да мүдделі адамдарға хаттама көшірмесін және өзге де қажетті материалдарды жібереді;
6) Кеңестің құрамы бойынша Қазақстан Республикасының Президентіне ұсыныстар әзірлейді.
6. Кеңестің жұмыс тобы
21. Кеңестің шешімімен өздерінің алдына қойылған міндеттерін іске асыру мақсатында Кеңестің жұмыс тобы құрылады.
22. Жұмыс тобының құрамы Кеңестің жалпы отырысында бекітіледі.
23. Кеңестің жұмыс тобының қызметін басқаруды оның төрағасы жүзеге асырады.
Кеңестің жұмыс тобының төрағасы министрлік немесе ведомство басшысының орынбасарынан төмен емес лауазымдағы тұлға бола алады.
24. Кеңестің жұмыс тобының іс-шаралар жоспарын жұмыс тобының төрағасы бекітеді.
25. Кеңестің жұмыс тобының құрамына мемлекеттік органдардың, кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктерінің және шаруашылық жүргізуші субъектілердің басшылары болып табылатын Кеңес мүшелерінің өкілдері кіре алады.
26. Кеңестің жұмыс тобының жұмысына қатысу ауыстыру құқығынсыз жүзеге асырылады.
7. Кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестіктері мен
шаруашылық жүргізуші субъектілердің өз өкілдерінің
Кеңеске мүшелікке өтінімдер беруінің
және оларды қараудың тәртібі
27. Кеңестің мүшесі етіп қабылдау үшін кәсіпкерлердің қоғамдық
бірлестіктері мен шаруашылық жүргізуші субъектілердің өкілдері осы Ережеге қосымшада белгіленген нысан бойынша өтінім береді.
28. Кеңес мүшелігіне қабылдау үшін негізгі өлшемдер мыналар болып табылады:
1) кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігі мен шаруашылық жүргізуші
субъектінің тәжірибесі және іскерлік беделі;
2) Қазақстан Республикасында демеушілік және қайырымдылық
қызметке қатысуы;
3) Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлікті қолдау мен дамытуға бағытталған мемлекет бағдарламаларына қатысу;
4) экономиканы әртараптандыру, өнеркәсіптік секторды индустрияландыру, шағын және орта бизнесті дамыту үшін қолайлы жағдайлар жасауға қатысу;
5) кәсіпкерлік саласында семинарлар, консультациялар ұйымдастыруға және өткізуге қатысу.
29. Өтінімдерді олардың келіп түсу кезектілігінің тәртібімен Кеңестің жұмыс органы қарайды. Олар осы Ереженің 28-тармағында белгіленген өлшемдерге сәйкес келген жағдайда Қазақстан Республикасының Президентіне Кеңестің құрамы бойынша ұсыныс әзірлейді.
Қазақстан Республикасы Президентінің

5. Рабочий орган Совета
20. Рабочий орган Совета:
1) обеспечивает организацию проведения заседаний Совета;
2) формирует проект повестки дня заседания на основе предложений членов Совета и ранее принятых им решений;
3) осуществляет мониторинг исполнения протокольных решений Совета;
4) оповещает членов Совета о месте, времени проведения и повестке дня очередного заседания Совета и своевременно обеспечивает их необходимыми материалами;
5) в течение двух недель со дня утверждения решений Совета направляет копию протокола и иные необходимые материалы членам Совета и другим заинтересованным лицам;
6) формирует предложения Президенту Республики Казахстан по составу Совета.
6. Рабочая группа Совета
21. Решением Совета в целях реализации поставленных перед ним задач создается рабочая группа Совета.
22. Состав рабочей группы утверждается на пленарном заседании Совета.
23. Руководство деятельностью рабочей группы Совета осуществляет ее председатель.
Председателем рабочей группы Совета может быть должностное лицо не ниже заместителя руководителя министерства или ведомства.
24. План мероприятий рабочей группы Совета утверждается председателем рабочей группы.
25. В состав рабочей группы Совета могут входить представители членов Совета, являющихся руководителями государственных органов, общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов.
26. Участие в работе рабочей группы Совета осуществляется без права замены.
7. Порядок подачи и рассмотрения заявок
общественных объединений предпринимателей
и хозяйствующих субъектов на
членство их представителей в Совете
27. Для приема в члены Совета представители общественных объединений предпринимателей и хозяйствующих субъектов подают заявку по форме, установленной приложением к настоящему Положению.
28. Основными критериями для приема в члены Совета являются:
1) опыт и деловая репутация общественного объединения предпринимателей и хозяйствующего субъекта;
2) участие в спонсорской и благотворительной деятельности в Республике Казахстан;
3) участие в программах государства, направленных на поддержку и развитие малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан;
4) участие в создании благоприятных условий для диверсификации экономики, индустриализации промышленного сектора, развития малого и среднего бизнеса;
5) участие в организации и проведении семинаров, консультаций в области предпринимательства.
29. Заявки рассматриваются рабочим органом Совета в порядке очередности их поступления. В случае их соответствия критериям, установленным пунктом 28 настоящего Положения, формируются предложения Президенту Республики Казахстан по составу Совета.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о Совете предпринимателей
при Президенте Республики Казахстан,
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан

2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560
Жарлығымен бекітілген Қазақстан
Республикасының Президенті жанындағы
Кәсіпкерлер кеңесі туралы ережеге
ҚОСЫМША
Кеңеске мүше етіп қабылдау үшін
ӨТІНІМ
1. Кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігінің немесе шаруашылық
жүргізуші субъектінің атауы: _______________________________________
2. Заңдық мекен-жайы: ________________________________________
____________________________________________________________________
3. Кәсіпкерлердің қоғамдық бірлестігінің/шаруашылық жүргізуші
субъектінің Ереженің 28-тармағында көзделген өлшемдерге сәйкестігін
растайтын ақпарат пен материалдар.
4. Қызметкерлер саны: ________________________________________
5. Үміткердің ТАӘ: ___________________________________________
6. Лауазымы: _________________________________________________
7. Кәсіби қызметі: ___________________________________________
Күні _________
Қолы _________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 24 сәуірдегі
N 321 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2005 жылғы 23 сәуірдегі
N 1560 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті
жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің
ҚҰРАМЫ
Назарбаев               - Қазақстан Республикасының Президенті,
Нұрсұлтан Әбішұлы         төраға
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы         Министрі, төрағаның орынбасары
Аханов                  - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Серік Ахметжанұлы         кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Балиева                 - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Зағипа Яхияқызы
Баталов                 - Қазақстан кәсіпкерлері форумы кеңесінің
Райымбек Әнуарұлы         төрағасы (келісім бойынша)
Бәйкенов                - Инжинирингтік компаниялар одағы кеңесінің
Қадыр Қарқабатұлы         төрағасы - "Қазақстан Республикасы жұмыс
берушілер (кәсіпкерлер) конфедерациясы"
заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Беклемишев              - "Белкамит" бірлескен кәсіпорны"
Павел Иннокентьевич       акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Қуандық Уәлиханұлы        сауда вице-министрі
Дворецкий               - Қайталама металлургия өнеркәсіпшілері
Владимир Яковлевич        республикалық одағының төрағасы (келісім
бойынша)
Дүйсембаев              - "Бизнес" қауымдастығы" қоғамдық
Бақытриза Күлікбайұлы     бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Жүсіпов                 - Қазақстанның микроқаржы ұйымдарының
Шалқар Аманғосұлы         қауымдастығы директорлар кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Ыдырысов                - "Ордабасы корпорациясы" акционерлік қоғамы
Дінмұхамед Аппасұлы       директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Қарағұсова              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейісқызы       халықты әлеуметтік қорғау министрі
Келімбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Қайрат Нематұлы           қоғамы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Коржова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Наталья Артемовна
Мәжібаев                - "РесмиГруппЛтд" президенті (келісім
Қайрат Қуанышбайұлы        бойынша)
Мәндиев                 - "Азия - Авто" акционерлік қоғамының
Ержан Оразбекұлы          президенті (келісім бойынша)
Манзоров                - Алматы облысы кәсіпкерлер құқықтарын
Бағдат Сайламбайұлы       қорғау бірлестігінің төрағасы, "Шаған"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Махметов                - "Пенопласт ММ" құрылыс компаниясы
Нұрлан Тұрсынұлы          директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Мещеряков               - Қазақстан астық өңдеушілері мен нан
Николай Ильич             пісірушілері одағы құрылтайшылар кеңесінің
төрағасы -»"Цесна-Астық" концерні
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Мусин                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Аслан Есболайұлы          орынбасары - Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі
Мыңбаев                 - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Сауат Мұхаметбайұлы       жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Оразбақов               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы          сауда министрі
Перуашев                - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы          жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Попелюшко               - Қазақстан тамақ және қайта өңдеу
Анатолий Висханович       өнеркәсібі тауар өндірушілер одағының
президенті (келісім бойынша)
Пішембаев               - Қазақстан машина жасаушылар одағы
Мейрам Құдайбергенұлы     басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Радостовец              - Қазақстан Республикасы тауар өндірушілер
Николай Владимирович      мен экспорттаушылар одағының президенті -
Қазақстанның тау-кен өндіру және
тау-кен-металлургия кәсіпорындары
республикалық қауымдастығының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Рақымбаев               - Қазақстан құрылыс салушылар
Айдын Жұмаділұлы          қауымдастығының вице-президенті
"БилдИнвестментсГрупп" акционерлік қоғамы
директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Розинов                 - "Иволга-холдинг" жауапкершілігі шектеулі
Василий Самойлович        серіктестігінің бас директоры, Қазақстан
астық одағының мүшесі, Қостанай облыстық
кәсіпкерлер қауымдастығы үйлестіру
кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Рысбаева                - "Рысбаева & Ко" жауапкершілігі шектеулі
Сәуле Мақшанқызы          серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
Сағынтаев               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Бақытжан Әбдірұлы         монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Смағұлов                - "Астана Моторс" Қазақ мотор компаниясының
Нұрлан Еркебұланұлы       президенті (келісім бойынша)
Смайылов                - "Ақмола құрылыс материалдары" акционерлік
Бауыржан Амангелдіұлы     қоғамының бас директоры, Қазақстан құрылыс
салушылар қауымдастығының мүшесі (келісім
бойынша)
Сұлтанов                - "Қазақстанның ФармМедИндустриясы"
Серік Егелұлы             қауымдастығының бас директоры (келісім
бойынша)
Сырғабаева              - "Әсем" жауапкершілігі шектеулі
Дина Ізбасарқызы          серіктестігінің бас директоры, "Маңғыстау
кәсіпкерлер лигасы" қоғамдық бірлестігінің
төрайымы (келісім бойынша)
Тілеубаев               - Қазақстан астық одағының президенті
Нұрлан Сақтапбергенұлы    (келісім бойынша)
Түймебаев               - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы      министрі
Худова                  - Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсібі
Любовь Николаевна         қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)
Школьник                - Қазақстан Республикасы Президенті
Владимир Сергеевич        Әкімшілігі Басшысының орынбасары

от 23 апреля 2005 года N 1560
ЗАЯВКА
для приема в члены Совета
1. Наименование общественного объединения предпринимателей или
хозяйствующего субъекта:
_____________________________________________________________
2. Юридический адрес: _______________________________________
_____________________________________________________________
3. Информация и материалы, подтверждающие соответствие
общественного объединения предпринимателей/ хозяйствующего субъекта
критериям, предусмотренным пунктом 28 Положения.
4. Численность сотрудников: _________________________________
5. ФИО претендента: _________________________________________
6. Должность: _______________________________________________
7. Профессиональная деятельность: ___________________________
Дата _________
Подпись ______
М.П.
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 24 апреля 2007 года N 321
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 23 апреля 2005 года N 1560
СОСТАВ
Совета предпринимателей при
Президенте Республики Казахстан
Назарбаев                  - Президент Республики Казахстан,
Нурсултан Абишевич           председатель
Масимов                    - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович           заместитель председателя
Аханов                     - председатель совета Ассоциации
Серик Ахметжанович           финансистов Казахстана (по согласованию)
Балиева                    - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Баталов                    - председатель совета Форума
Раимбек Анварович            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Байкенов                   - председатель совета Союза инжиниринговых
Кадыр Каркабатович           компаний - председатель правления
объединения юридических лиц
"Конфедерация работодателей
(предпринимателей) Республики Казахстан"
(по согласованию)
Беклемишев                 - президент акционерного общества
Павел Иннокентьевич          "Совместное предприятие "Белкамит"
(по согласованию)
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан
Дворецкий                  - председатель Республиканского союза
Владимир Яковлевич           промышленников вторичной металлургии
(по согласованию)
Дюсембаев                  - президент общественного объединения
Бакытриза Куликбаевич        "Ассоциация "Бизнес" (по согласованию)
Жусупов                    - председатель совета директоров
Шалкар Амангосович           ассоциации микрофинансовых организаций
Казахстана (по согласованию)
Идрисов                    - председатель совета директоров
Динмухамед Аппасович         акционерного общества "Корпорация
"Ордабасы" (по согласованию)
Карагусова                 - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна        населения Республики Казахстан
Келимбетов                 - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Коржова                    - Министр финансов Республики Казахстан
Наталья Артемовна
Мажибаев                   - президент "РесмиГруппЛтд"
Кайрат Куанышбаевич          (по согласованию)
Мандиев                    - президент акционерного общества
Ержан Оразбекович            "Азия - Авто" (по согласованию)
Манзоров                   - председатель объединения защиты прав
Багдат Сайламбаевич          предпринимателей Алматинской области
генеральный директор товарищества с
ограниченной ответственностью "Шаган"
(по согласованию)
Махметов                   - председатель совета директоров
Нурлан Турсынович            строительной компании "Пенопласт ММ"
(по согласованию)
Мещеряков                  - председатель совета учредителей Союза
Николай Ильич                зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана - председатель правления
товарищества с ограниченной
ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
(по согласованию)
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич             Республики Казахстан - Министр экономики
и бюджетного планирования
Мынбаев                    - председатель правления акционерного
Сауат Мухаметбаевич          общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан
Перуашев                   - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы             юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
Попелюшко                  - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович          пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
(по согласованию)
Пшембаев                   - председатель правления Союза
Мейрам Кудайбергенович       машиностроителей Казахстана
(по согласованию)
Радостовец                 - президент Союза товаропроизводителей и
Николай Владимирович         экспортеров Республики Казахстан -
исполнительный директор республиканской
ассоциации горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий
Казахстана (по согласованию)
Рахимбаев                  - вице-президент ассоциации застройщиков
Айдын Жумадилович            Казахстана - председатель совета
директоров акционерного общества
"БилдИнвестментсГрупп" (по согласованию)
Розинов                    - генеральный директор товарищества с
Василий Самойлович           ограниченной ответственностью
"Иволга-холдинг" член Зернового союза
Казахстана, председатель
координационного совета Костанайской
областной ассоциации предпринимателей
(по согласованию)
Рысбаева                   - директор товарищества с ограниченной
Сауле Макшановна             ответственностью "Рысбаева & Ко"
(по согласованию)
Сагинтаев                  - Председатель Агентства Республики
Бахытжан Абдирович           Казахстан по регулированию естественных
монополий
Смагулов                   - президент Казахской моторной компании
Нурлан Эркебуланович         "Астана Моторс" (по согласованию)
Смаилов                    - генеральный директор акционерного
Бауржан Амангельдинович      общества "Акмола курылыс материалдары"
член ассоциации застройщиков Казахстана
(по согласованию)
Султанов                   - генеральный директор ассоциации
Серик Егельевич              "ФармМедИндустрия Казахстана"
(по согласованию)
Сыргабаева                 - генеральный директор товарищества с
Дина Избасаровна             ограниченной ответственностью "Асем"
председатель общественного объединения
"Лига предпринимателей Мангистау"
(по согласованию)
Тлеубаев                   - президент Зернового союза Казахстана
Нурлан Сактапбергенович      (по согласованию)
Туймебаев                  - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы           Республики Казахстан
Худова                     - президент ассоциации легкой
Любовь Николаевна            промышленности Республики
Казахстан (по согласованию)
Школьник                   - заместитель Руководителя Администрации
Владимир Сергеевич           Президента Республики Казахстан