Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісін тарату және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы N 350 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 2) тармақшасына,  63-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  85,   87-баптарына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Үшінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі таратылсын.
2. Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауы 2007 жылғы 18 тамызға тағайындалсын.
3. Қазақстан халқы Ассамблеясы сайлайтын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауы 2007 жылғы 20 тамызға тағайындалсын.
4. Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттығына кандидаттарды ұсыну 2007 жылғы 22 маусымда басталып, 2007 жылғы 11 шілдеде аяқталатын болып белгіленсін.
5. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын дайындауды және өткізуді ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Үкіметі, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету жөніндегі барлық қажетті шараларды кідіріссіз қабылдасын.
7. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О роспуске Мажилиса Парламента Республики Казахстан третьего созыва и назначении внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года N 350
Подлежит опубликованию в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан и республиканской печати
В соответствии с подпунктом 2)  статьи 44 , пунктом 1  статьи 63 Конституции Республики Казахстан, статьями  85_ ,  87_ Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Распустить Мажилис Парламента Республики Казахстан третьего созыва.
2. Назначить внеочередные выборы депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам, на 18 августа 2007 года.
3. Назначить внеочередные выборы депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых Ассамблеей народа Казахстана, на 20 августа 2007 года.
4. Установить, что выдвижение кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых по партийным спискам, начинается 22 июня 2007 года и заканчивается 11 июля 2007 года.
5. Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан организовать подготовку и проведение внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
6. Правительству Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны и Алматы безотлагательно принять все необходимые меры по организационному, материально-
техническому и финансовому обеспечению внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
7. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан