Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 369 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Мемлекеттік наградалар жөнінде комиссия құру, оның құрамын және Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 2 сәуірдегі N 2935 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 14, 108-құжат; 1997 ж., N 2, 19-құжат; 2003 ж., N 41, 426-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссия туралы ереженің 2-тармағындағы»"5-6" деген цифрлар»"6-8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен;
3) "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі N 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат; 2002 ж., N 44, 436-құжат; 2003 ж., N 45, 487-құжат; 2004 ж., N 21, 266-құжат; N 51, 671-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы ереженің 20 тармағында»"Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі" деген сөздер»"Мәдениет және ақпарат министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Саудабаев                         - Қазақстан Республикасының
Қанат Бекмырзаұлы                   Мемлекеттік хатшысы, төраға,
Орынбаев                          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы                   Министрі Кеңсесінің Басшысы,
төрағаның орынбасары,
Бөрібаев                          - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Асқар Ысмайылұлы                    және ақпарат вице-министрі,
хатшы,
Досжан                            - Қазақстан Республикасы
Ардақ Дүкенбайұлы                   Президенті Әкімшілігі
Әлеуметтік-саяси бөлімінің
меңгерушісі,
Ертісбаев                         - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ермұхамет Қабиденұлы                және ақпарат министрі,
Тәжин                             - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Марат Мұханбетқазыұлы               істер министрі,
Түймебаев                         - Қазақстан Республикасы Білім
Жансейіт Қансейітұлы                және ғылым министрі;
аталған Комиссияның құрамынан: Е.Ә.Аманшаев, О.Әбдікәрімов, Д.А.Калетаев, Е.М.Қосыбаев, Ж.Ә.Құлекеев, Қ.К.Тоқаев, А.А.Тілеубердин шығарылсын;

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N 369
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2935 "Об образовании Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утверждении ее состава и Положения о Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 108; 1997 г., N 2, ст. 19; 2003 г., N 41, ст. 426):
в пункте 2 Положения о Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденного названным Указом, цифры "5-6" заменить цифрами "6-8";
2) утратил силу Указом Президента РК от 29.08.2016 № 312;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421; 2002 г., N 44, ст. 436; 2003 г., N 45, ст. 487; 2004 г., N 21, ст. 266; N 51, ст. 671):
в пункте 20 Положения о Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденного вышеназванным Указом, слова "Министерство культуры, информации и спорта" заменить словами "Министерство культуры и информации";
ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Саудабаева                 - Государственного секретаря Республики
Каната Бекмурзаевича         Казахстан, председателем,
Орынбаева                  - Руководителя Канцелярии Премьер-
Ербола Турмахановича         Министра Республики Казахстан,
заместителем председателя,
Бурибаева                  - вице-министра культуры и информации
Аскара Исмаиловича           Республики Казахстан, секретарем,
Досжана                    - заведующего Социально-политическим
Ардака Дукенбайулы           отделом Администрации Президента
Республики Казахстан,
Ертысбаева                 - Министра культуры и информации
Ермухамета Кабидиновича      Республики Казахстан,
Тажина                     - Министра иностранных дел
Марата Муханбетказиевича     Республики Казахстан,
Туймебаева                 - Министра образования и науки
Жансеита Кансеитулы          Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Абдыкаримова О., Аманшаева Е.А., Калетаева Д.А., Косубаева Е.М., Кулекеева Ж.А., Тлеубердина А.А., Токаева К.К.;

4) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 829 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 41, 426-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамы осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 171-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 43, 573-құжат; 2006 ж., N 35, 374-құжат; 2007 ж., N 3, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Жарлықтың тақырыбы мен мәтінінде "және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы" деген сөздер алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
тақырыбында және мәтінінде "және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасының сақтауы" деген сөздер алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасының сақтауы мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
тақырыбында "және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы" деген сөздер алып тасталсын;
аталған Комиссияның құрамына Саудабаев Қанат Бекмырзаұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы, төраға болып енгізілсін;
көрсетілген Комиссияның құрамынан О. Әбдікәрімов шығарылсын;
6)»"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 421-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Саудабаев Қанат Бекмырзаұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы, төраға болып енгізілсін;
аталған Комиссияның құрамынан О.Әбдікәрімов шығарылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентiнiң 29.08.2016 № 312 Жарлығымен.

4) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 829 "О составе Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 41, ст. 426):
состав Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу;
5) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 171; N 51, ст. 671; 2005 г., N 43, ст. 573; 2006 г., N 35, ст. 374; 2007 г., N 3, ст. 36):
в заголовке и тексте Указа слова "и соблюдения служебной этики государственными служащими" исключить;
в Положении о Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденном вышеназванным Указом:
в заголовке и тексте слова "и соблюдения служебной этики государственными служащими" исключить;
в составе Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденном вышеназванным Указом:
в заголовке слова "и соблюдения служебной этики государственными служащими" исключить;
ввести в состав названной комиссии Саудабаева Каната Бекмурзаевича -Государственного секретаря Республики Казахстан, председателем;
вывести из состава указанной Комиссии Абдыкаримова О.;
6) в Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 38, ст.421):
ввести в состав Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Саудабаева Каната Бекмурзаевича - Государственного секретаря Республики Казахстан, председателем;
вывести из состава указанной Комиссии Абдыкаримова О.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы 23 шілдедегі
N 369 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 29 наурыздағы
N 829 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
Саудабаев                  - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы            хатшысы, Комиссия төрағасы
Сағдиев                    - Республикалық ардагерлер ұйымы
Мақтай Рамазанұлы            кеңесінің төрағасы, Комиссия
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Көшкінов                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ержан Сүлейменұлы            Әкімшілігі Мемлекеттік бақылау және
ұйымдастыру жұмысы бөлімінің сектор
меңгерушісі, Комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Ахметов                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Даниал Кенжетайұлы           министрі
Ертісбаев                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы         ақпарат министрі
Жексембинов                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Жомартқали Байәсілұлы        Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Жұмабеков                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Оңалсын Исламұлы             Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Кәлетаев                   - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Аманұлы               Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Қасымбеков                 - Қазақстан Республикасы Президенті
Махмұт Базарқұлұлы           Кеңсесінің бастығы
Түймебаев                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Жансейіт Қансейітұлы         ғылым министрі

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента Республики
Казахстан от 23 июля 2007 года
N 369
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента Республики
Казахстан от 29 марта 2002 года
N 829
СОСТАВ Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан
Саудабаев                  - Государственный секретарь Республики
Канат Бекмурзаевич           Казахстан, председатель Комиссии
Сагдиев                    - председатель Республиканского совета
Махтай Рамазанович           организации ветеранов, заместитель
председателя Комиссии (по согласованию)
Кошкинов                   - заведующий сектором Отдела
Ержан Сулейменович           государственного контроля и
организационной работы Администрации
Президента Республики Казахстан,
секретарь Комиссии
члены Комиссии:
Ахметов                    - Министр обороны
Даниал Кенжетаевич           Республики Казахстан
Ертысбаев                  - Министр культуры и информации
Ермухамет Кабидинович        Республики Казахстан
Жексембинов                - депутат Сената Парламента Республики
Жомарткали Баясилович        Казахстан (по согласованию)
Жумабеков                  - заместитель Руководителя Администрации
Оналсын Исламович            Президента Республики Казахстан
Калетаев                   - заместитель Руководителя Администрации
Дархан Аманович              Президента Республики Казахстан
Касымбеков                 - начальник Канцелярии Президента
Махмуд Базаркулович          Республики Казахстан
Туймебаев                  - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитулы           Республики Казахстан