А.Е. Мусин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 390 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Мусине А.Е.
Указ Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 390
Освободить Мусина Аслана Еспулаевича от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан