В.П.Зверьков туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 4 қаңтардағы N 507 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі Вадим Павлович Зверьков Қазақстан Республикасының Кипр Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметін қоса атқарушы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Зверькове В.П.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 января 2008 года N 507
Назначить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Государстве Израиль Зверькова Вадима Павловича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Республике Кипр по совместительству.
Президент
Республики Казахстан