Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 3859 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 511 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жібек жолының тарихи орталықтарын қайта өркендету, түркі тілдес мемлекеттердің мәдени мұрасын сақтау және сабақтастыра дамыту, туризм инфрақұрылымын жасау" атты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 ақпандағы N 3859 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 6, 32-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 3859
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2008 года N 511
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 1998 года N 3859 "О Государственной программе Республики Казахстан "Возрождение исторических центров Шелкового пути, сохранение и преемственное развитие культурного наследия тюркоязычных государств, создание инфраструктуры туризма" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 6, ст. 32).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан