Қ.Н. Келімбетовті Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 520 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Келимбетова К.Н. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 520
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан