Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 ақпандағы N 548 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының  18-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы Комитетін Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 24 қыркүйектегі Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісім мен 1995 жылғы 10 ақпандағы Босқындарға және мәжбүрлі қоныс аударушыларға көмек туралы келісімге хаттамаға қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 24 сентября 1993 года и Протокола к Соглашению о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года
Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года N 548
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии со  статьей 18 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный Комитет Содружества Независимых Государств о намерении Республики Казахстан не становиться участником  Соглашения о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 24 сентября 1993 года и  Протокола к Соглашению о помощи беженцам и вынужденным переселенцам от 10 февраля 1995 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан