Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қазандағы N 683 Жарлығы. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын одан әрі дамыту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 1605 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 344-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "2015" деген цифрлар "2030" деген цифрлармен ауыстырылсын;
аталған Жарлықпен бекітілген "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 12), 13), 14), 15), 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) жібек маталар және олардың негізінде бұйымдар шығару;
13) маталық емес тоқыма материалдарын және олардың негізінде бұйымдар шығару;
14) кілемдер, кілем бұйымдарын және тұскілемдер шығару;
15) мақта целлюлозасын және оның туынды өнімдерін шығару;
16) мақта шикізатынан жоғары сапалы қағаз шығару;
17) былғарыдан жасалған бұйымдар шығару.";
4 және 16-тармақтардағы "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын тиісті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605
Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 2008 года N 683. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
В целях дальнейшего развития специальной экономической зоны "Оңтүстік" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 июля 2005 года № 1605 "О создании специальной экономической зоны "Оңтүстік" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 344) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 цифры "2015" заменить цифрами "2030";
в Положении о специальной экономической зоне "Оңтүстік", утвержденном названным Указом:
пункт 3 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16), 17) следующего содержания:
"12) производство шелковых тканей и изделий на ее основе;
13) производство нетканых текстильных материалов и изделий из них;
14) производство ковров, ковровых изделий и гобеленов;
15) производство хлопковой целлюлозы и ее производных;
16) производство высококачественной бумаги из хлопкового сырья;
17) производство изделий из кожи.";
в пунктах 4 и 16 слова "26 января 1996 года" заменить словами "6 июля 2007 года".
2. Правительству Республики Казахстан принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев