Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 688 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығын алуға арналған конкурс және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 194 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 38, 418-құжат; 2007 ж., N 24, 267-құжат; N 42, 476-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығының лауреаты атағын және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссияның құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің "Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығының лауреаты атағын және "Алтын сапа" республикалық көрме-конкурсының дипломанты атағын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде :
1-тармақтың екінші абзацындағы "дербес құрамын" деген сөздер "құрамын" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2008 жылғы 12 қарашадағы
N 688 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2006 жылғы 9 қазандағы
N 194 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің
"Сапа саласындағы жетістіктері үшін" сыйлығының
лауреаты атағын және "Алтын сапа" республикалық
көрме-конкурсының дипломанты атағын беру
жөніндегі комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы                    - төраға
Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Қазақстан Республикасының                 - төрағаның орынбасары
Индустрия және сауда министрі
Қазақстан Республикасы                    - хатшы
Индустрия және сауда министрлігі
Техникалық реттеу және метрология
комитетінің төрағасы
Комиссия мүшелері:
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы" заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
"Қазақстан астық одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
"Қазақстанның құрылыс салушылар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
"Қазақстан машина жасау одағы" заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
"Қазақстан Республикасының тауар өндірушілер және экспорттаушылар одағы" республикалық заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
"Қазақстан тағам және қайта өңдеу өнеркәсібінің тауар өндірушілер одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
"Қазақстан сүт одағы" қоғамдық бірлестігі басқармасының тең төрағасы (келісім бойынша)
"Сапа көшбасшылары қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194
Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 688
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 194 "О конкурсе на соискание премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и республиканском конкурсе-выставке "Алтын сапа" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 418; 2007 г., № 24, ст. 267; № 42, ст. 476) следующие изменения:
состав Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки "Алтын сапа", образованный названным Указом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему Указу;
в положении о Комиссии по присуждению званий лауреатов премии Президента Республики Казахстан "За достижения в области качества" и званий дипломантов республиканского конкурса-выставки "Алтын сапа", утвержденном названным Указом:
в абзаце втором пункта 1 слова "Персональный состав" заменить словом "Состав".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 ноября 2008 года № 688
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 9 октября 2006 года № 194
СОСТАВ
Комиссии по присуждению званий лауреатов премии
Президента Республики Казахстан "За достижения в области
качества" и званий дипломантов республиканского
конкурса-выставки "Алтын сапа"
Руководитель Администрации       - председатель
Президента Республики Казахстан
Министр индустрии и торговли     - заместитель председателя
Республики Казахстан
председатель Комитета по         - секретарь
техническому регулированию и
метрологии Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
члены Комиссии:
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
председатель объединения юридических лиц "Ассоциация лидеров
качества" (по согласованию)
председатель правления объединения юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана "Союз "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления объединения юридических лиц "Союз
машиностроителей Казахстана" (по согласованию)
председатель республиканского объединения юридических лиц "Союз
товаропроизводителей и экспортеров Республики Казахстан" (по
согласованию)
президент объединения юридических лиц "Ассоциация застройщиков
Казахстана" (по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Зерновой союз Казахстана"
(по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Союз товаропроизводителей
пищевой и перерабатывающей промышленности Казахстана" (по
согласованию)
сопредседатель правления общественного объединения "Молочный союз
Казахстана" (по согласованию)