Ж.А.Досқалиевті Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 19 қарашадағы N 693 Жарлығы
Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О назначении Доскалиева Ж.А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 ноября 2008 года N 693
Назначить Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев