Әдебиет пен өнер саласындағы 2008 жылғы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 25 қарашадағы N 697 Жарлығы
Әдебиет пен өнер саласындағы Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыйлығын беру жөніндегі комиссияның ұсыныстарын қарап, қаулы етемін:
1. Әдебиет пен өнер саласындағы Қазақстан Республикасының 2008 жылғы Мемлекеттік сыйлығы мыналарға берілсін:
1) Майра Мұхамедқызына, әнші — 2004-2007 жылдардағы концерттік бағдарламалары үшін;
2) Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбековке, жоба жетекшісі; Сәрсембек Ендібайұлы Жүнісовке, бас сәулетші; Баир Фарденұлы Досмағамбетовке, сәулетші; Александр Якубович Беловичке, сәулетші; Николай Васильевич Борискинге, сәулетші — Астана қаласындағы "Дөңгелек алаң" сәулет кешені үшін.
2. Осы Жарлық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О присуждении Государственной премии Республики Казахстан 2008 года в области литературы и искусства
Указ Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 697
Рассмотрев рекомендации Комиссии по присуждению Государственной премии Республики Казахстан в области литературы и искусства, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Присудить Государственную премию Республики Казахстан 2008 года в области литературы и искусства:
1) Мухамедкызы Майре, певице - за концертные программы 2004-2007 годов;
2) Джаксыбекову Адильбеку Рыскельдиновичу, руководителю проекта; Жунусову Сарсембеку Ендибаевичу, главному архитектору; Досмагамбетову Баиру Фарденулы, архитектору; Беловичу Александру Якубовичу, архитектору; Борискину Николаю Васильевичу, архитектору - за архитектурный комплекс "Круглая площадь" в городе Астане.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев