Б.М.Сапарбаевты Шығыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 757 Жарлығы
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О назначении Сапарбаева Б.М. акимом Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 757
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича акимом Восточно-Казахстанской области, освободив от должности министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев