Н.С.Әшімовті Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 760 Жарлығы
Нұрғали Сәдуақасұлы Әшімов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын, ол Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О назначении Ашимова Н.С. министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 760
Назначить Ашимова Нургали Садвакасовича министром охраны окружающей среды Республики Казахстан, освободив от должности акима Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев