А.И.Мырзахметовті Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 761 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О назначении Мырзахметова А.И. акимом Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 761
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича акимом Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев