З.Я.Балиева туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі N 782 Жарлығы
Зағипа Яхияқызы Балиева басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                              Н. Назарбаев

О Балиевой З.Я.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2009 года № 782
Освободить Балиеву Загипу Яхяновну от должности Министра юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев