Б.Ә.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі N 784 Жарлығы
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев

О назначении Мухамеджанова Б.А. депутатом Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2009 года № 784
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича депутатом Сената Парламента Республики Казахстан, освободив от должности Министра внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев