Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі N 873 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен;
2) алып тасталды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен;
3) "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы N 1166 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 33, 322-құжат; 2005 ж., N 30, 383-құжат, 2008 ж. N 38, 404-құжат):
1-тармақтағы "2013 жылғы 1 қазанға" деген сөздер "2028 жылғы 1 қаңтарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлімінде "342,9" деген - цифрлар "163,02" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 және 14-тармақтардағы "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге қосымша осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі"
арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы N 495 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 47, 560-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөліміндегі "1787,4" деген цифрлар "3475,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 және 3-тармақтардағы "және аралас өндірістер", ", іліспе және аралас өндірістер", ", ілеспе және аралас өндірістерді", ", іліспе, аралас өндірістер мен технологиялар" деген сөздер тиісінше "өндірістердің", "өндірістерін", "өндірістерін", "өндірістері мен технологияларын" деген сөздермен ауыстырылсын.
7-тармақта:
екінші сөйлем алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"Сыртқы инфрақұрылым объектілері (кірме автомобиль жолы, кірме темір жол, құбыржолдар, электр беру желілері) құрылыс кезеңіне уақытша (жылжымалы) қоршаулармен жабдықталады. Құрылыс аяқталғаннан кейін сыртқы инфрақұрылым объектілері тең аралықтар арқылы "Кедендік бақылау аймағы" деген тану белгілерімен белгіленеді.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге қосымша осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 873.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) исключен Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681;
2) исключен Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681;
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1166 "О создании специальной экономической зоны "Парк информационных технологий" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 322; 2005 г. № 30, ст. 383; 2008 г. № 38, ст. 404):
в пункте 1 слова "1 октября 2013 года" заменить словами "1 января 2028 года";
в Положении о специальной экономической зоне "Парк информационных технологий", утвержденном вышеназванным Указом:
в части второй пункта 1 цифры "342,9" заменить цифрами "163,02";
в пунктах 4 и 14 слова "от 26 января 1996 года" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
приложение к Положению о специальной экономической зоне "Парк информационных технологий", утвержденному вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года № 495 "О создании специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 560):
в Положении о специальной экономической зоне "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк", утвержденном вышеназванным Указом:
в части второй пункта 1 цифры "1787,4" заменить цифрами "3475,9";
в пунктах 2 и 3 слова "и смежных", ", сопутствующих и смежных", ", сопутствующих, смежных" исключить;
в пункте 7:
предложение второе исключить;
дополнить частью второй следующего содержания:
"Объекты внешней инфраструктуры (подъездная автомобильная дорога, подъездная железная дорога, трубопроводы, линии электропередач) на период строительства оборудуются временными (переносными) ограждениями. По завершению строительства объекты внешней инфраструктуры обозначаются опознавательными знаками "Зона таможенного контроля" через равные промежутки.";
приложение к Положению о специальной экономической зоне "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк", утвержденному вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу.

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі үш ай мерзімде осы Жарлықтан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 873 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2003 жылғы
18 тамыздағы N 1166 Жарлығымен
бекітілген "Ақпараттық
технологиялар паркі" арнайы
экономикалық аймағы туралы
ережеге жоспар
"Ақпараттық технологиялар паркі"
арнайы экономикалық аймағы аумағының жоспары
(Жалпы S = 163,02 гектар) (Қағаз мәтініне қараңыз)
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 21 қыркүйектегі
N 873 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2007 жылғы
19 желтоқсандағы N 495 Жарлығымен
бекітілген "Ұлттық индустриялық
мұнай-химия технопаркі" арнайы
экономикалық аймағы туралы ережеге
ҚОСЫМША
"Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі"
арнайы экономикалық аймағы аумағының жоспары (Қағаз мәтініне қараңыз)

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
2. Правительству Республики Казахстан в трехмесячный срок принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 873
План к Положению о
специальной экономической зоне
"Парк информационных технологий",
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года № 1166
План территории специальной экономической зоны
"Парк информационных технологий" (S общая = 163,02 гектар) (см. бумажный вариант)
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 21 сентября 2009 года № 873
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной экономической зоне
"Национальный индустриальный нефтехимический
технопарк", утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан
от 19 декабря 2007 года № 495
План территорий специальной экономической зоны
"Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" (см. бумажный вариант)